Kontakta oss

Hej och välkommen till oss på Springtime!

Har du frågor gällande våra resor eller vill ha hjälp med en bokning?

Kontakta oss på telefon 08-54553540 eller via mail på info@springtime.se

Våra telefontider är måndag-fredag, kl 10.00-12.00. 

Besöksadress: Fleminggatan 18, 112 26 Stockholm
Postadress: Box 12122, SE-102 24 Stockholm
Springtime Resor AB

Patrik Yderberg
VD Springtime
patrik.yderberg@springtimegroup.se
08-545 535 40

Johanna Jansson
Projektledare
johanna.jansson@springtime.se
070-544 44 43

Joel Yderberg
Projektledare
joel.yderberg@springtime.se
070-610 81 53

David Hof
Digital Marketing
david.hof@springtimegroup.se
073-950 34 00

Marie Ahlm Norrstrand
Ledarstabsansvarig
marie.norrstrand@springtime.se
070-344 14 48

Thomas Björnermark
Projektledare
thomas.bjornermark@springtime.se
070-312 78 74

Melinda Hallin Ståhl
Resesäljare / Kundtjänst
melinda.hallinstahl@springtime.se
070-771 37 64

Camilla Rahm
Projektledare / Partneransvarig / CSR
camilla.rahm@springtimegroup.se
070-319 08 05

Isabella Råhlén
Projektledare
isabella.rahlen@springtime.se
070-956 19 44