Kontakta oss

Hej och välkommen till oss på Springtime!

Har du frågor gällande våra resor eller vill ha hjälp med en bokning?

Kontakta oss på info@springtime.se eller ring oss på 08-54553540.

För närvarande har vi begränsade telefontider

Våra telefontider är måndag-torsdag, kl 10.00-12.00.

Fredagar har vi stängt.

Adress: Gustavslundsvägen 34,1tr – 16751 Bromma
Springtime Resor AB

Patrik Yderberg
VD Springtime
patrik.yderberg@springtimegroup.se
08-545 535 40

Johanna Jansson
Projektledare
johanna.jansson@springtime.se
070-544 44 43

Joel Yderberg
Projektledare
joel.yderberg@springtime.se
070-610 81 53

David Hof
Digital Marketing
david.hof@springtimegroup.se
073-950 34 00

Marie Ahlm Norrstrand
Ledarstabsansvarig
marie.norrstrand@springtimegroup.se
070-344 14 48

Camilla Rahm
Projektledare / Partneransvarig / CSR
camilla.rahm@springtimegroup.se
08 545 535 40

Thomas Björnermark
Projektledare
thomas.bjornermark@springtime.se
070-312 78 74

Isabella Råhlén
Projektledare
isabella.rahlen@springtime.se
070-956 19 44